Hizmetlerimiz

Anasayfa /
Hizmetlerimiz
Personel Taşımacılığı

Personel taşımacılığında, yılların vermiş olduğu tecrübe ile, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, her zaman en güvenli ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. Hizmet sektörünün vermiş olduğu ciddiyet ve sorumluluk ile Sağlıklı, Güvenli, Huzurlu yolculuğu ön planda tutarak titizlilikle sektörün Lider firması durumuna gelmeyi başardık.  

Devamını oku
Öğrenci Taşımacılığı

Nida Turizm ailesi olarak 1995 yılında başladığımız Öğrenci taşımacılığı hizmetimizi günümüz Standartlarına ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliklerine uygun olarak geliştirip yürütmekteyiz.

Devamını Oku
VIP Taşımacılığı

Özel misafirleriniz için gerekli olacak lüks araçlarımızla, misafirlerinize veya kendinize unutamayacağınız bir yolculuk keyfi yaşatmak ister misiniz ? Nida Turizm bünyesinde sunulan Nida V.I.P. Araç Hizmetleri, müşteri odaklı olarak verilen hizmetlerimizdendir.

Devamını oku
Özel Personel Taşımacılığı

Yolcu taşımacılığında lider firmaları arasında yer alan Nida Turizm, Özel Personel taşımacılığında kaliteli, güvenilir ve huzurlu bir yolculuğu yerli, yabancı misafirleriniz ve şirket çalışanlarınız için deneyimli sürücüleri ve konforlu araçlarıyla mükemmel Seyehat imkanı sunmaktadır. 

Devamını Oku
Bize Ulaşmak İçin Tıklayın