Kurumsal

Anasayfa /
Kurumsal
Kurumsal

Şirketimiz 1986 yılında personel taşımacılığı ile faaliyete başlamış ve 1989 yılında limited şirket olarak İstanbul Beyoğlu / Tarlabaşı Bulvarı üzerindeki 4 katlı mülkiyeti kendine ait olan binada hizmet vermeye başlamış, günümüzde Esenler, Çerkezköy, Başakşehir, Ümraniye, Çayırova ve birçok ilde şubelerimizle hizmet vermeye devam etmektedir.

Nida Turizm' in kendine ait 545 adet servis aracı ile Toplam 4560+ adet/günlük personel servis organizasyonunu İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Ankara, Adana, Bursa başta olmak üzere tüm illerde gerçekleştirmektedir.

Senelerin vermiş olduğu tecrübesi, eğitimli ve uzman kadrosuyla maksimum derecede müşteri memnuniyetini hedeflemiş ve bu hedefine ulaşmıştır. Şirket politikamız sürekli eğitim ve kendini yenileyerek çağın gerektirdiği şartlara uygun olarak kaliteli, güvenli, titiz ve optimum hizmeti sağlamaktır.

Amacımız daima sektördeki en büyük firma olmak değil, en iyi firma olmaktır. Hizmetlerimizde müşterilerimizin can güvenliğini birinci planda tutarak rahat, huzurlu, konforlu ve en son model ve marka araçlarla dakiklik ve ekonomiklik ön plandadır.

Profesyonel Hizmet Sizin Hakkınız

/ /
TAKE İT FOR A SPİN

Come to our car rental point and ask for a free ride to check if the car you were thinking about suits your needs. In no time you will be given a chance to drive and try if the trunk accomodates your luggage.

OUR CARS WORK GREAT

With 30 years car hire experience in Europe and 60 years worldwide we allways remember that our top priority is to provide the best quality car rental service at an affordable price.

OUTSTANDİNG REVİEWS

Just look at out testimonials section. It is full of happy and fully satisfied customers that cannot wait to use our services again. It is just a pleasure and stress-free experience.

Profesyonel Hizmet Bilgileri
DİSCOUNTS FOR GROUPS

If you are planning to rent more than one car, you are sure to receive a substancial discount for every next car. So far there hac never been a client that would leave us without "thank you so much"

LET'S GO HAVE SOME FUN

Book one of our car rental deals, and you’ll be able to say bye-bye to the of public transportation. With unlimited mileage and special offers you can easily find cheap rental cars last minute.

FİVE STAR SERVİCES

Our company is rated with 5 stars which guarantees that you will receive the best quality possible, and the satisfaction is guaranteed or the money back policy works perfect.

Maksimum güvenlik ile uzman ellerdesiniz

Size Özel Hizmetlerimize Göz Atmak İçin Tıklaya Bilirsiniz.

1986
Kuruluş Yılı
5100
Araç Sayısı
545
ŞİRKET ARACI
4560+
GÜNLÜK ARAÇ KAPASİTESİ
Bize Ulaşmak İçin Tıklayın